Prowadzisz biznes w branży health & beauty?
To całkiem możliwe, że:

 

 • spędzasz większość dnia w pracy i Twoja doba jest zawsze za krótka, by ogarnąć sprawy finansowe, o odpoczynku nie wspominając;
 • zastanawiasz się, czy zatrudnić nowego pracownika albo zainwestować w urządzenie, ale nie wiesz, czy to odpowiedni moment;
 • wiesz, że powinnaś liczyć swój biznes, ale nie wiesz, od czego zacząć. Zamiast tego liczysz… że jakoś to będzie.

Brzmi znajomo?

A gdyby tak wziąć sprawy w swoje ręce i sprawić,
że to Ty będziesz rządzić swoim biznesem, a nie odwrotnie?

Dorota Kocot z kalkulatorem.

Warsztaty: 4 filary zyskownego gabinetu

Opracowałam specjalne warsztaty dla właścicielek gabinetów i klinik:

 • podologicznych,
 • fizjoterapeutycznych,
 • kosmetycznych,
 • medycyny estetycznej,
 • gabinetów masażu,
 • day SPA.

To nie jest kolejny kurs online, który obejrzysz przy okazji, gotując obiad.

To nie jest szkolenie sprzedażowe ani marketingowe.

To przemyślany program oparty o 4 filary, które wzmocnią Twój biznes. Zero lania wody, same konkrety i 12 godzin mojego osobistego wsparcia. Włożyłam w te warsztaty kawał serca i jeszcze więcej doświadczenia w prowadzeniu biznesu medycznego.

Jeśli nie chcesz dłużej działać po omacku, z lękiem wypatrywać kolejnej fali pandemii i innych kryzysów, to warsztat idealny dla Ciebie.

Jak zmieni się Twój biznes po warsztatach?

proces

nauczysz się dostrzegać okazje i zagrożenia, patrzeć na swój biznes rozwojowo i analitycznie

poznasz proste patenty, które pomogą Ci trzymać w ryzach finanse, usprawnić obsługę klienta, zaplanować zatrudnienie czy inwestycje w sprzęt
opracujesz konkretną mapę drogową dla swojego biznesu na kolejnych 6 miesięcy
podsumujesz pierwszy kwartał i przygotujesz się dobrze do wejścia w kolejny rok

I nie, to wcale nie musi oznaczać rewolucji!
Czasem wystarczy jedna, niewielka zmiana, która przyniesie ogromne efekty.

Warsztaty

Poznaj 4 filary zyskownego gabinetu

filary 1

I filar — obsługa klienta

Recepcja to serce Twojego gabinetu i miejsce, w którym zaczyna się sprzedaż – od rozmów telefonicznych po proponowanie usług komplementarnych. Dowiesz się, jak sprawić, by po przekroczeniu progu Twojego salonu, klient wkroczył na zyskowną ścieżkę. Porozmawiamy o tym, jak być blisko klientów, słuchać, co mówią i wyciągać wnioski.

Policzymy:

 • ile zysku przynosi jedna wizyta
 • koszt pozyskania jednego pacjenta
 • sprzedaż na nowego pacjenta.
filary 2

II filar — budżet kosztowy

Liczysz koszty miesięczne czy wolisz tam nie zaglądać? Dobrze policzone koszty to więcej niż suma wszystkich wydatków. Pokażę Ci, jaką nadać im strukturę, byś miała pełen obraz sytuacji i wiedziała, gdzie rozchodzą się Twoje pieniądze.

Policzymy:

 • koszty stałe
 • koszty zmienne
filary 3

III filar — budżet sprzedażowy

Zdarza Ci się podsumowywać sprzedaż w ujęciu miesięcznym i rocznym? To świetny punkt wyjścia. Ale wrzucenie całej sprzedaży do jednego worka da Ci wynik, z którym niewiele zrobisz. Dlatego zanurzymy się w Twoją sprzedaż i ustalimy jej dokładną strukturę, dzięki której nic nie ujdzie Twojej uwadze.

Policzymy:

 • zyskowność usług
 • sprzedaż na usługę i sprzedaż na pracownika
 • sezonowość sprzedaży
filary 4

IV filar — uporządkowany gabinet

Przyznaj, czy nie marzysz czasem o tym, by spędzać mniej godzin przy fotelu (w gabinecie)? A może wciąż nie masz recepcji, bo jakoś ogarniasz administrację między kolejnymi zabiegami? Czas przyjrzeć się temu, jak działa Twój gabinet i poszukać punktów, które należy usprawnić.

Policzymy:

 • najważniejsze wskaźniki skuteczności Twojego gabinetu
 • liczbę obsłużonych pacjentów z uwzględnieniem nowych i powracających pacjentów
  wypełnienie gabinetu

Pakiety

Twoja inwestycja

* Konsultacje dotyczą osób, które przerobią wszystkie karty pracy i uzupełnią mapę drogową.
Chcę mieć pewność, że osiągniecie świetne rezultaty!

Jakie jeszcze masz korzyści?

kameralna grupa
Tworzymy kameralną grupę, ma. 20 miejsc, ponieważ zależy mi, aby ten program był na maksa skuteczny, żeby uczestnicy widzieli namacalne i konkretne efekty.

Cena w pierwszej edycji jest tak atrakcyjna w podziękowaniu za zaufanie dla osób, które zdecydowały się wejść ze mną we współpracę. Od kolejnej edycji, czyli od września cena będzie zawsze wzrastać.

Krok po kroku

Jak wygląda praca w czasie warsztatów?

To nie jest kurs, który przerobisz w jeden wieczór! Czekają nas 4 tygodnie intensywnej pracy, ale potem już nigdy nie spojrzysz na swój biznes tak samo. Twoje spojrzenie nabierze ostrości – krok po kroku zaczniesz ulepszać swoją firmę.

W ciągu 4 tygodni zrobimy audyt Twojego biznesu. Zajrzymy we wszystkie zakamarki. Odkryjemy słabe punkty i miejsca do poprawy.

Wspólnie wypracujemy cele, wskaźniki i plan działania – Twoją mapę drogową. To 1-stronicowy dokument, w którym ustalimy cele i rozpiszemy je na działania do wdrożenia w ciągu kolejnych 6 miesięcy.

Mapa drogowa zaprowadzi Cię do miejsca, w którym czeka na Ciebie stabilny i odporny na kryzysy biznes.

Dorota Kocot w gabinecie podologicznym.

To warsztaty dla Ciebie, jeśli:

 • chcesz mieć poukładany biznes i więcej czasu dla siebie
 • rozumiesz, że aby cieszyć się efektami, trzeba się zaangażować w proces
 • masz dość chaotycznych działań, bez celu, planu i pomysłu

Nie zapisuj się, jeśli:

 • nie jesteś gotowa na rzetelną pracę w czasie warsztatów. Sam zakup bez Twojego aktywnego udziału nie przyniesie efektów.
 • jesteś zadowolona z obecnej sytuacji nie oczekujesz żadnej zmiany
 • nie potrzebujesz powiększać zysków, Twój biznes jest odporny na kryzys, a Ty masz wystarczająco czasu dla siebie.

To jak? Widzimy się na warsztatach?

Dorota Kocot Profesjonalne szkolenia

POZNAJMY SIĘ!

Jestem Dorota

Nazywam się Dorota Kocot-Rzepka. Jestem z zawodu menadżerką, która prowadzi dochodową i sprawnie działającą placówkę ortopodologiczną w Gliwicach. Otworzyłam ją w 2018 roku – nie będąc ani lekarzem, ani podologiem, za to posiadając wieloletne doświadczenie w zarządzaniu biznesem. Budżetowanie, działanie operacyjne czy analiza danych – wszystko, czym przez lata zajmowałam się w korporacjach, z powodzeniem przeniosłam do branży health & beauty.

Jestem praktykiem biznesu i właścicielką firmy, ale też kobietą, która ma dzieci i rodzinę. Dobrze znam blaski i cienie kobiecego biznesu. Wiem, że trudno jest „wyjść głową z pracy”, no i doba zawsze jest za krótka. Wiem też, że można sobie z tym poradzić. I właśnie ta myśl zmobilizowała mnie do tego, by dzielić się wiedzą z moimi klientkami.

Jako mentorka biznesowa wspieram właścicielki biznesów w branży health & beauty w przemyślanych i skutecznych działaniach, dzięki którym pewną ręką prowadzą firmę i mają czas dla siebie.

Chcesz, bym pomogła i Tobie?

Opinie Klientów

Mówią o współpracy ze mną

Polecam usługi u Pani Doroty z zakresu ekonomii w prowadzeniu firmy.
Jeśli nie wiesz, jaki jest koszt roboczogodziny, czy stać Cię na rozwój i nowego pracownika, jakie masz koszty stałe, to współpraca z Panią Dorotę jest dla Ciebie.
Odpowiednio przygotowane materiały pozwoliły na wprowadzenie zmian w prowadzeniu firmy. Wyliczenia dokonane przez Panią Dorotę pokazały, jakie są koszty roboczogodziny, ile kosztuje pracownik oraz jaki wynik finansowy można osiągnąć przy odpowiednim sposobie zarządzania.
Język i sposób tłumaczenia jest dostosowany do wiedzy przedsiębiorcy, czyli nawet laicy ekonomiczni jak ja są w stanie to zrozumieć. Gorąco polecam usługi Pani Doroty. Ja skorzystam jeszcze nie raz.
Agnieszka Ochim

Dorota Kocot-Rzepka, moje odkrycie w świecie mentoringu biznesowego!
Znamy się z Dorotą jakiś czas, jesteśmy w jednej z sieci partnerskiej medycznych obiektów usługowych i mogę zapewnić, że większość partnerów z grupy, chciałoby prowadzić i osiągać takie sukcesy jak to robi Dorota.

W czym jest taka dobra Dorota…? W strategicznym prowadzeniu firmy, w nakładaniu planów, motywowaniu zespołu. To świetna przedsiębiorczyni, która wie, czego chce i gdzie zmierza, dobierając środki i ścieżki najlepsze dla swojego zespołu.

Czemu napisałam tę rekomendację? Odkryłam, że to właśnie Dorota, może mi wyjaśnić i pomóc w meandrach prowadzenia biznesu medycznego.
Jej talent do analizowania i wyciągania wniosków jest wyjątkowy. Szczególnie dla osób, które niekoniecznie rozumieją tabele, statystyki. Sprawnie wskazała elementy, nad którymi należy pracować, jednocześnie wskazując ścieżki, które zoptymalizowały pracę mojej firmy. Jej rekomendacje sprawdziły się w 100%.

Pracowaliśmy z Dorotą w różnych obszarach, między innymi na poziomie managerskim oraz przy bezpośredniej obsłudze pacjenta. Jej „miękki” sposób pracy pozwala na dotarcie do nawet najwrażliwszych i opornych członków zespołu.

Jeśli więc czujesz, że potrzebujesz wsparcia w biznesie, szczerze rekomenduję Ci właśnie Dorotę Kocot-Rzepkę jako mentora biznesowego.

Marzena Gross Darabasz

Centrum Podologii Podozone

Cześć Dorota, mam na imię Dominik i razem z żoną Moniką prowadzimy gabinet medycyny estetycznej w Krakowie. Jestem pod wrażeniem wczorajszego webinaru i Twoich kompetencji jako managera – sam chciałbym kiedyś taki być 🙂 Będzie mi bardzo miło porozmawiać o tym, jak nasz gabinet może stać się mocniejszy na rynku. Do usłyszenia!
Dominik

właściciel gabinetu medycyny estetycznej

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób będą przekazywane materiały w czasie warsztatów?
Wszystkie materiały, czyli 4 zestawy kart pracy oraz mapę drogową będziesz otrzymywać mailem.
Gdzie będą odbywały się live’y i sesje Q&A?
Spotkania na żywo – 4 spotkania warsztatowe i 4 sesje Q&A – będą odbywały się na zamkniętej warsztatowej grupie na Facebooku.
Czy będę miała dostęp do nagrania, jeśli nie wezmę udziału w spotkaniu na żywo?

Tak, wszystkie spotkania na żywo będą nagrywane. Nagrania będą zamieszczane na grupie na Facebooku. Będziesz miała do nich dostęp do 31.12.2022 r.

Jak wygląda harmonogram pracy na warsztatach?
W poniedziałki otrzymujesz karty pracy w formie PDF.
We wtorki pracujemy w czasie warsztatów na żywo.
W środy zamieszczam na grupie nagrania z wtorkowych warsztatów.
W piątki pracujemy na sesji Q&A.
Czy otrzymam fakturę VAT?
Tak, po zakupie udziału w warsztatach otrzymasz fakturę VAT.
Czy istnieje możliwość zakupu na raty?
Nie ma takiej możliwości.
W jaki sposób otrzymam dostęp do grupy?
Specjalny kod dostępu do grupy prześlę Ci mailem.