dorota kocot o mnie

O mnie

„Dorota, jak Ty to robisz u siebie?” – to pytanie jest sprawcą całego zamieszania. Od 2018 roku słyszę je regularnie z ust właścicielek placówek medycznych i innych biznesów health & beauty.

Gdy startowałam z własną firmą, nie myślałam o tym, by zostać mentorką biznesową. Okazało się jednak, że wiedza i doświadczenie, jakie wyniosłam po latach pracy w korporacjach, przyniosły świetne efekty na gruncie health & beauty. Funkcjonując w tym środowisku, zorientowałam się, że mnóstwo kobiet ma podobne problemy. Intensywnie pracują, mierzą się z trudnymi decyzjami i zmieniającym się otoczeniem biznesowym. Wiem, jak mogę im pomóc, bo sama przeszłam tę drogę.

Jestem praktykiem biznesu i właścicielką firmy, ale też kobietą, która ma dzieci i rodzinę. Dobrze znam blaski i cienie kobiecego biznesu. Wiem, że trudno jest „wyjść głową z pracy”, no i doba zawsze jest za krótka. Wiem też, że można sobie z tym poradzić. I właśnie ta myśl zmobilizowała mnie do tego, by podzielić się wiedzą z Tobą.

Doświadczenie

Moje kompetencje

Moim znakiem rozpoznawczym są tabelki, raporty i konkrety. Pewnie dlatego, że z biznesem jestem związana od dziecka. Moi rodzice są przedsiębiorcami, więc już w podstawówce robiłam inwentaryzację.

Po 10 latach pracy w korporacjach i ścieżce zawodowej od specjalistki do dyrektorki myślenie procesowe mam we krwi. Analityka, raportowanie i budżetowanie to mój chleb powszedni. Jeśli u Ciebie słowa te wywołują dreszcze – bez obaw! Pomogę Ci się z nimi oswoić i pokazać, że droga do zdrowego biznesu, który nie wysysa z Ciebie całej energii życiowej, wybrukowana jest… cyframi!

dorota kocot o mnie 2

Chcesz prowadzić stabilny i zdrowy gabinet?